+48 790 404 075 biuro@all4water.pl

Dystrybutory z kranówką trafią do radomskich szkół. 

Informacje zamieszczone na portalu onet.pl jednoznacznie wskazują, iż dystrybutory z kranówką trafią do radomskich szkół:

Informacja z Radomia, gdzie tamtejszy samorząd postanowił od początku roku szkolnego w miejskich podstawówkach i gimnazjach postawić dystrybutory z kranówką. Ma to odciągnąć młodzież od sięgania po słodzone napoje. Pomysł wypalił, a o jego powieleniu ponoć myślą kolejne samorządy. Zresztą w Łodzi, Warszawie, Krakowie czy Poznaniu co jakiś czas zachwala się picie wody z kranu. – I słusznie, bo woda dostarczana przez zdecydowaną większość polskich wodociągów doskonale nadaje się do picia, o czym wciąż za mało mówimy – mówi Michał Kożurno, prezes fundacji „Czyściutko”.

Najważniejsza rzecz, która została pominięta w artykule to fakt, iż automaty posiadają unikalny, opatentowany system filtracji wody za pomocą lampy UV (Firewall UV) i tylko wtedy jesteśmy pewni, że woda jest wolna od wszelkich drobnoustrojów oraz mikroorganizmów. Doskonała czystość wody osiągnięta bez dodawania środków chemicznych. Dodatkowo technologia Firewall UV eliminuje ewentualne zanieczyszczenia wody czynnikami znajdującymi się w rurach. Chroni szklankę i jej okolice, naświetlając miejsce wydawania wody.

Zachęcamy do zapoznania się z całym artykułem.

Źródło – onet.pl