+48 790 404 075 biuro@all4water.pl

Zapraszamy na Targi Vending Poland 2014

W dniach 10-11 kwietnia 2014 r. w hali Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w Warszawie odbędzie się VI edycja międzynarodowych targów automatów sprzedających VENDING POLAND.

Organizowana w cyklu dwuletnim impreza jest nie tylko jedynym tak dużym spotkaniem branży vendingowej w Polsce, ale także największym tego typu wydarzeniem w Środkowo-Wschodniej Europie. Jej organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Vendingu (PSV), którego jednym z celów jest promowanie branży i działanie na rzecz jej rozwoju.

VENDING POLAND to profesjonalne targi o charakterze business to business, podczas których wystawcy mogą spotkać nowych, potencjalnych i dotychczasowych klientów. Jest to wydarzenie adresowane do wszystkich firm i osób związanych z tematyką prezentowaną na targach, zapewniające pełny przegląd oferty rynkowej wraz z pojawiającymi się na rynku najnowocześniejszymi technologiami, produktami i standardami.

Wystawcy VENDING POLAND reprezentują szerokie spektrum firm – są to najwięksi gracze rynkowi oraz mniejsze i średniej wielkości firmy, które specjalizują się w różnych sektorach vendingu. Biorąc pod uwagę znaczący potencjał polskiego rynku vendingowego oraz dynamikę jego rozwoju, jest pewne, że wszyscy uczestnicy – zarówno wystawcy, jak i zwiedzający – odniosą korzyści z obecności na VENDING POLAND.

Przyjdź i zobacz naszą ofertę w pełnej krasie. Zapraszamy!