+48 790 404 075 biuro@all4water.pl

FAQ

ENERGOCHŁONNOŚĆ URZĄDZENIA

Zdecydowana większość produktów Waterlogic zużywa znacznie mniej energii niż żarówka 100-watowa.

CZĘSTOTLIWOŚĆ OBSŁUGI URZĄDZEŃ

Producent zaleca wymianę zestawu filtrów oraz lamp UV raz na pół roku. Usługa wykonywana jest przez specjalnie wykwalifikowanych pracowników działu serwisu naszej firmy. W trakcie każdej wizyty przeprowadzamy proces odkamienienia urządzenia oraz sanityzacji. Według zaleceń producenta Lampa UV ma żywotność 8-12 miesięcy w zależności od intensywaności jej użytkowania. Zalecamy wymianę lampy UV co 6 miesięcy w trakcie każdej wizyty serwisowej. Niniejszy interwał zapewnia stabilną pracę dyspensera – nie dopuszczając do automatycznej blokady urządzenia po awarii lampy UV.

AK DZIAŁA ANTYBAKTERYJNA POWŁOKA BIOCOTE

BioCote to jony srebra dodane do materiałów, z których zbudowane są dystrybutory. Dzięki temu ogranicza się rozwój bakterii i wirusów na zewnątrz urządzenia, szczególnie w miejscu podawania wody. Jest to materiał, którego funkcjonalność nie zużywa się w czasie. Funkcjonuje non stop. Obecnie podobne technologie, z wykorzystaniem jonów srebra stają się coraz bardziej popularne i stosowane są między innymi w branży elektronicznej, AGD oraz Hadlu.

KTÓRĄ WERSJĘ WYBRAĆ? NABLATOWĄ CZY WOLNOSTOJĄCĄ

Niemalże każde z oferowanych urządzeń występuje w wersji nablatowej. Funkcje poszczególnych wersji są praktycznie identyczne jak z wersjach stojących. W niektórych przypadkach posiadają jedynie minimalnie mniejsze bojlery z wodą.

WODA GAZOWANA – INSTALACJA BUTLI CO2

Dyspensery wyposażone w funkcję serwowania wody gazowanej wyposażone są w butlę z CO2, którą każdy z użytkowników po szybkim przeszkoleniu może wymieniać indywidualnie. Nie wymaga to dodatkowych umiejętności i jest bezpieczne. CO2 jest gazem niepalnym oraz nieszkodliwym przy wydostaniu się do otoczenia.

PODAJNIKI NA KUBKI

Seryjnie wyposażony w podajnik na kubki jest jedynie model WL4. W przypadku pozostałych urządzeń dostępne są oryginalne podajniki zewnętrzne, montowane do dyspenserów za pomocą silnego magnesu. Jako właściciele jednego z największych i najlepiej prosperujących sklepów internetowych w branży vendingowej (all4vending.pl) dajemy Państwu możliwość zamówienia kubków bezpośrednio od nas. W przypadku usytuowania urządzeń w pomieszczeniach biurowych – sugerujemy używać szklanek.

CO DAJE LAMPA UV

Lampa UV jest powszechnie stosowaną metodą sterylizacji wody z bakterii i wirusów. Długość fali UV oraz czas naświetlania jest określony przez światowe organizacje. W urządzeniach Waterlogic lampy UV posiadają klasę A, co oznacza, że gwarantują skuteczną eliminację 99,9% bakterii i wirusów znajdujących się w wodzie.

JAKA BUTLA Z GAZEM I JAK CZĘSTO SIĘ JĄ WYMIENIA

Nasze dyspensery wyposażamy w 10kg butle z gazem co2. W modelu WL4 butla usytuowana jest wewnątrz urządzenia (za podajnikiem kubków) i nie jest widoczna. Taka ilość gazu powinna wystarczyć na ok. 8,5 tys. kubków wody gazowanej. W zależności od intensywności korzystania z urządzenia wymiana butli powinna odbywać się średnio raz do roku.