+48 790 404 075 biuro@all4water.pl

Zamień Butlę

Ponad 35% firm w krajach Europy Zachodniej korzysta już z dystrybutorów bezbutlowych, przy czym tendencje te bardzo dynamicznie rosną. Co kształtuje taką sytuację? Jest to jedynie kwestia większej świadomości dotyczącej zdrowia, wygody oraz naszego bezpośredniego wpływu na środowisko

Dlaczego warto? Wpływ na środowsko

Ponad 35% firm w krajach Europy Zachodniej korzysta już z dystrybutorów bezbutlowych, przy czym tendencje te bardzo dynamicznie rosną. Co kształtuje taką sytuację? Jest to jedynie kwestia większej świadomości dotyczącej zdrowia, wygody oraz naszego bezpośredniego wpływu na środowisko. Decydując się na wodę z dystrybutorów z butlami powinniśmy sobie zdawać sprawę, że szkodzimy środowisku i swojemu otoczeniu. Dlatego też chcielibyśmy zachęcić Państwa do możliwość rezygnacji z klasycznych butli i zainteresować Was dyspenserami Waterlogic.

Oszczędność

Według zapewnień producenta w zakresie jakości woda z bezbutlowych dystrybutorów jest całkowicie porównywalna do wody ze szklanych, prawidłowo przechowywanych butelek. W procesie dystrybucji wody w butlach sama woda stanowi najmniejszy składnik kosztowy. Płacąc za butlę z wodą, w rzeczywistości trzeba ponieść koszt paliwa potrzebnego do jej transportu. Proszę sobie wyobrazić, że zamiast wody do części butli wlewamy po prostu paliwo i olej. Czy właśnie tego chcemy? Czy wiecie Państwo, ile butli 5 galonowych (ok. 19l) można napełnić z 1 metra sześciennego wody? – ponad 50! Ile kosztuje jeden metr sześcienny wody? – około 9zł ! A ile Państwo płacą za każdą butlę? – proszę sprawdzić na fakturze, pomnożyć przez 50 i już będziecie Państwo wiedzieli, o ile więcej płacicie za wodę w Waszej firmie niż w rzeczywistości ona kosztuje. Podsumowując pragnę zasugerować aby Państwo sami zdecydowali, na co wydają pieniądze.